Ковельчани запалили свічки скорботи у День пам’яті жертв голодоморів

27.11.2021 19:14

Cьогодні, 27 листопада, у Ковелі з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів біля меморіальної стели «Хрест пам’яті жертвам більшовицького терору» зібрались представники міської та районної влади, духовенства, громадськості, аби молитвою та добрим словом згадати тих, хто пішов у небуття. 

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Голодомор 1932-33 років став страшною трагедією ХХ сторіччя, торкнувся чи не кожної української родини. Довго замовчувалась правда про страшні сторінки нашої історії. Завдяки спогадам людей, архівам тепер ми дізнаємося, що в дійсності тоді відбувалося в Україні. 

Панахиду за загиблими в роки голодоморів відслужили священники українських церков.

Учасники мітингу приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання та запалили свічки скорботи, поклали квіти до підніжжя меморіальної стели.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

 1. а хто запалить свічки жертвам теперішьного голодомору пише:

  В Киеве на территории Национального музея “Мемориал жертв Голодомора”, где сегодня собрались люди для чествования памяти погибших, зажигали лампадки и приносили цветы и продукты к скульптуре “Горькая память детства”, один пожилой мужчина собирал оставленный хлеб и ел.

  Происходящее сняли на видео очевидцы, и кадры разместили в сети.

  Инцидент 27 ноября происходил уже после завершения официальных поминальных мероприятий в День памяти жертв голодомора-геноцида украинского народа.

  Как видно на ролике, мужчина весьма преклонного возраста ходил вокруг скульптуры, и брал из принесенного людьми обилия продуктов яблоки и другие яства, которые затем клал в свою сумку.

  Также пенсионер кушал хлеб, взятый прямо с Мемориала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.