Ковельська міська рада виступає за націоналізацію «Волиньобленерго»

26.01.2023 15:32
Фото: ІА «Конкурент»

Сьогодні, 26 січня, Ковельська міська рада на сесійному пленарному засіданні прийняла звернення до Президента України, Ради національної безпеки і оборони, Кабінету Міністрів та Верховної Ради щодо повернення у державну власність енергетичних підприємств, які належать російським та проросійським політикам.

Його ініціатором та автором є наймолодший депутат ради Андрій Миронюк, який вважає, що підприємства стратегічного та державного значення мають належати державі, а не приватним компаніям.

У зверненні говориться, що Ковельська міська рада від імені територіальної громади висловлює велике занепокоєння тим, що велика кількість підприємств стратегічного та державного значення знаходиться у приватній власності. Особливо, якщо звернути увагу на той факт, що низка обласних енергетичних підприємств пов’язані з російськими і проросійськими політиками, як до прикладу, ПрАТ «Волиньобленерго», номінальним власником якого є Бойко Анатолій Юрійович, син українського проросійського політика, донедавна голови фракції ОПЗЖ. Така ж ситуація стосується обленерго та облгазів у Волинській, Рівненській, Житомирській, Чернівецькій та інших областях України.

Що створило стратегічну та енергетичну небезпеку для нашої Батьківщини, тим паче, під час нашого екзистенційного виживання в сьогоднішній повномасштабній війні з країною-терористом – росією.

Зважаючи на вищевикладене, вважаємо, що єдино правильне рішення – це проведення націоналізації стратегічно важливих підприємств та унеможливлення подальшого їх переходу в приватні руки.

Ми вважаємо, що настав час повернути Державу Державі, та Державу українському народові!

– йдеться у зверненні

Двоє депутатів міської ради при голосуванні утримались, одна депутатка – не голосувала (усі троє – представники фракції політичної партії «За майбутнє»), решта обранців громади підтримали дане звернення.

Поділитися:

Коментарі

  1. ЦЕ ВСЕ БАНДРЕФОРМУВАНЯ НІХТО НЕМАЄ ПРАВО ПРИВЛАСНИТИ МАЙНО ГРОМАДЯН СОЮЗУ РСР/ УРСР

   1. Яке майно, ти що з катушок злетів ушльопок, чи загубився в часі хочеш совок їдь на Магадан…

  1. Доки не доведуть до логічного кінця, штучний блекаут в області не закінчиться…

 1. І хто ті вимоги буде виконувати,одні слова ,щоб відволікти від місцевого дерибану.

 2. Повага і шана наймолодшому депутату А Миронюку Так тримати

 3. Ми платимо фактичному власнику, ворогу України юрію бойку за світло. А куди гроші йдуть? На війну з нами?

 4. Волинська область не значиться серед областей, де відключають електроенергію. На папері в нас має бути світло, а в дійсності – юрій бойко…

  1. Правильно! Справедливі прокляття матеріалізуються. Комусь стане зле, комусь дуже зле.

 5. Кілька місяців тому Ігор Чайка обіцяв звернутися в правоохоронні органи на енергетиків за штучний блекаут в Ковелі. Луцьк і ще ряд населених пунктів області майже не відключають. А в Ковелі по 14 годин крім блатних – без світла так і є. Де звернення??? Де відповідь???

  1. Чайка поїхав до Волиньобленерго на поклон. І напоклоняв-напросив для Ковеля більше півдоби без світла.

   1. Підписав контракт з юрієм бойком на тривалі відключення по місту до кінця війни

 6. !00% підтримую! Он через штучний блекаут людина загинула по вулиці Незалежності в ДТП.

 7. Треба ініціювати звернення проти штучних відключень електроенергії в Ковелі та інших населених пунктах області. Інакше це затягнеться НА РОКИ!

 8. Яке майно, ти що з катушок злетів ушльопок, чи загубився в часі хочеш совок їдь на Магадан…

 9. Згідно статті 30 Закону про місцеве самоврядування Чайка І. К зобов’язані забезпечити постачання електроенергії об’єктам територіальної громади і населенню. Чайка І. немало зекономити на освітлення вулиць, вважаю, що вони в долі, тому і не голосували за націоналізацію

  1. Головне, що в Угорщині і Молдові є. А ми заради цього з радістю посидимо в пітьмі скільки шмигаль скаже.

 10. Так чому мовчимо? Невже тяжко прийняти сесійне рішення про недопустимість штучного блекауту в Ковелі, розпіарить його по ЗМІ та розіслати по інстанціях?

 11. Сказав шмигаль, що буде відключати до кінця опалювального сезону. Якого саме, не уточнив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *