Ковельським МТМО уперше в Україні придбано шведське суперобладнання

13.10.2022 11:38

Уперше в Україні Ковельським МТМО придбано високотехнологічну систему екстракорпорального життєзабезпечення (ECLS) «Rotaflow II» шведської компанії «Getinge», яка є лідером серед виробників сучасного медичного обладнання.

Про це інформує Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.

Скільки вартує це обладнання і чи проводився тендер з його закупівлі – не повідомляється.

Екстракорпоральна мембранна оксигенація (ЕКМО) – це методика підтримки діяльності серця та легень у пацієнтів з серцевою та/чи дихальною недостатністю, в яких функція цих органів порушена досить тривалий час.

• EКMO є незамінною, коли звичайні методи лікування уже не працюють. Апарат штучно насичує кров киснем і видаляє вуглекислий газ.

• ЕКМО використовується для лікування зупинки серця, одночасно забезпечуючи кровообіг та оксигенацію. ЕКМО застосовують й для підтримки пацієнтів з гострою вірусною пневмонією, пов’язаної з COVID-19, у випадках, коли штучна вентиляція легень недостатня для підтримки рівня насичення крові киснем.

• EКMO не виліковує хвороби серця та легень. Пацієнт живе завдяки цій системі, поки очікує на відновлення функцій органів чи на трансплантацію серця або легень.

Система «Rotaflow II» вперше з’явилася на ринку медичного обладнання у 2021 році. Її застосування ставить надання медичної допомоги пацієнтам у Ковельському МТМО на якісно новий надсучасний рівень. Не зупиняємося на досягнутому. Працюємо заради порятунку людських життів, заради Перемоги 

– зазначає генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер
Валентин Вітер – зліва

Фото Ковельського МТМО

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *