Недекларування депутатом облради Романом Микитюком: справу скеровано до суду

30.01.2023 14:23
Роман Микитюк / Фото: ІА «Конкурент»

27 січня 2023 року НАБУ і САП скерували до ВАКС справу стосовно депутата Волинської обласної ради, обвинуваченого у внесенні недостовірних даних до е-декларації за 2020 рік. Дії особи кваліфікували за ч. 1 ст. 366-2 Кримінального кодексу України (у редакції Закону України від 04.12.2020 № 1074-ІХ).

Про це сьогодні повідомляє НАБУ, не вказуючи його імені та прізвища. Хоча депутат Волинської обласної ради з Ковельського району, член депутатської фракції провладної на Волині політичної партії «За майбутнє», екскерівник Волинської митниці Роман Микитюк ще кілька тижнів тому підтвердив, що йому оголосили підозру через те, що «забув» задекларувати майно на 8,5 млн грн.

За даними слідства, Роман Микитюк не вніс до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік відомості про чотири транспортні засоби (один з них придбаний в декларованому році) і напівпричіп, що йому належали, на загальну суму понад 112 тис. грн.

Також він не вказав дані про належні його дружині корпоративні права у фермерському господарстві на суму 1,9 млн грн, і «забув» про власні зобов’язання перед цим господарством, – у зв’язку із невнесенням ним вкладу до статутного капіталу у сумі понад 4 млн грн.

Крім того, депутат не зазначив в декларації дані про продаж квартири, яку оформив на доньку з чоловіком, у сумі 2,5 млн грн.

Таким чином, загальна сума незадекларованих відомостей становить близько 8,5 млн грн.

Розслідування цих фактів НАБУ і САП здійснюють на підставі висновку НАЗК. У січні Роману Микитюку повідомили про підозру.

Поділитися:

Коментарі

  1. Яка дурниця… Навіщо йому не декларувати було, якщо він податки всі сплатив. З якою вигодою це пов’язано? Умислу немає. Справа – порожняк!

    1. Для хорошого юриста прекрасна справа і тюрма за ним давно плаче. Ще він не всіх купив і не всіх купить. Садити потрібно таких хитрунів і брехунів.

  2. Корупціонер він був, є і буде, закрити давно пора Амілу, Турійську подвір’я і всі його фірми за ухиляння від сплати податків , одне тільки тільки людей шкода що там працюють. Але він їх не поважає і не цінує, вони як раби в нього. Його діти теж щастя не мають… В Україні давно пора садити за корупцію, ухилення від сплати податків і приховування доходів. Позор Турійська і Волині ця особа чоловічої статі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *