Оптимізацію у Ковельській мерії депутати не підтримали

28.04.2023 о 11:32 · 2 хв читання

На сесії Ковельської міської ради, яка відбулася 27 квітня, наймолодший депутат Андрій Миронюк звернувся до мера Ігор Чайки із запитом, вимагаючи провести оптимізацію структури виконавчого комітету, тобто зменшити кількість чиновників.

За його словами, зважаючи на обставини повномасштабного вторгнення в Україну, які сьогодні диктують для нашої держави нову реальність, депутати, як представники міської влади, мають забезпечити максимально ефективне та раціональне використання коштів платників податків.

На моє переконання, ми не можемо собі дозволити утримання посадових одиниць, які приносять сумнівну користь для нашої громади

– наголосив Андрій Миронюк

Серед сумнівних посад та відділів за своєю користю, на думку депутата, є посада радника міського голови, відділ інформаційної роботи (він дублює роботу відділу внутрішньої політики та зав’язків з громадськістю), відділ муніципальної варти, посада завідувача сектором з питань туризму.

Андрій Миронюк

Як твердить Андрій Миронюк, оптимізацію продовжують здійснювати на вищих ланках управління державного апарату. А вразі незгоди з його пропозицією, він попросив Ігор Чайку надати ґрунтовний звіт діяльності кожної з вказаних штатних одиниць та аргументувати, чому саме ці посадові особи є необхідними для життєдіяльності міста та громади під час дії воєнного стану.

Однак більшість депутатів не підтримали цей депутатський запит, вони просто не голосували.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (22)
 1. Хитрожопа позиція тих, хто ” не голосував”.Я, НЕ Я, І ХАТА НЕ МОЯ!

 2. Нема довіри до цього депутата, хвалиться що його дід побудував парк Шевченка, а то що дід побудував будинок в тому ж парку нічого не каже, ліпить дурня що нічого не розуміє.

  Вихований батьками корупціонерами

  1. А ви цікавились, коли Шевчук Ярослав Іванович став мером і коли та ділянка була придбана? І тим паче, коли будинок був побудований? Поцікавтесь 😉 З‘ясуєте для себе той факт, що ваша конспірологічна версія не в‘яжеться у зв‘язку з розсинхроном в багато років.

 3. Запит депутата Миронюка від президентської фракції Слуга Народу у міській раді став справжнім індикатором для решти її членів. Виявилося, що з 7 членів фракції підтримали ініціативу зменшення чиновників тільки 3 депутатів. Олег Уніга, Роман Шворак і сам ініціатор Андрій Миронюк. А присутні на сесії Маргарита Зайцева, Андрій Мілінчук і Наталія Сеник «не голосували». А не голосували вони по великому рахунку не за запит Миронюка. Не підтримали вони по суті Кабінет Міністрів України. Саме уряд восени ініціював реформу зменшення кількості державних службовців. Загалом кількість працівників органів виконавчої влади скоротиться з 237 000 до 64 000 осіб. Основна ціль реформи – це підвищення ефективності діяльності інституту державної служби та зменшення видатків на утримання чиновників.

 4. Депутатам аби свою дупу вкріслі втримати, та й при цьому нічого не робити

 5. Є ЦІКАВА ПРПОЗИЦІЯ КОЖНОМУ МІСЬКВИКОНКОМОВСЬКОМУ ЩРУ ПЕРСОНАЛЬНО ДОДАТИ ТРИ РАДНИКА ДВА ДУПОМИЯ Й ЧОТИРИ ПОСИЛЬНИХ (НУ ТАМ ГУПИКУ ЗА ПЛЯШЕЧКОЙ ЗБІГАТИ НАПРИКЛАД) БО ВОНИ ШАНОВНІ ПЕРЕПРАЦЬВУЮТЬ НЕ ШКОДУЮЧИ СЕБЕ

 6. Добре Андрій Чайку за яйця взяв, але це пусте, цей горобець(чайка) просто так не здасться. Є компра з виборами ось від неї і потрібно працювати, що Чайка не законний мер та депутати не легітмні з цих країв

 7. вже в Жекові зробили оптимізацію. Зараз штат жека більший, ніж до обєднання двох жеків. А мала бути оптимізація. пініс прилаштував всю свою партію в жек. і висмоктують останні соки з комунального господарства міста

 8. Перш за все треба оптимізувати яшу з допомогою ДБР. Тоді Чайка стане мером.

  1. А куди зникла подільниця пині йулька, яка пині Крим подарувала? Чому не піариться на телеекранах?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X