Парк імені Тараса Шевченка сто років тому

10.09.2020 15:00

Завдяки колажу із старих фотографій ми можемо побачити, який вигляд мав Парк імені Тараса Григоровича Шевченка сто років тому.

Саме на цій світлині часів Першої світової війни можемо побачити дерев‘яний міст, який був побудований ще за часів царської Росії.

Праворуч можемо побачити приватні дерев‘яні будинки. А зліва видніється дах сьогоднішнього відділу Патрульної поліції.

Також для прикладу закріпив авіазнімок 1944 року. Як можемо бачити, сьогоднішній парк був суцільним болотом. Хоча на цьому знімку це не так добре видно, оскільки він був зроблений в середині липня 1944 року. А тоді літо було доволі спекотним, через що був низький рівень води. Деякі командири навіть зазначали, що це нарешті дало змогу танкам хоч трохи вільніше діяти. Тому танки змогли проходити по деяких ділянках підсушених боліт.

На знімку можете побачити, що міст на сьогоднішній вулиці Незаложності вже був підірваний німцями при відступі. (Повну інформацію про історію цього мосту шукайте у спільноті Kowel.Vintage).

Також можете побачити, що деякі глибші болота існують і досі, незважаючи на штучне втручання у природний хід річки Турії.

Вам може бути цікаво
Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

  1. Дуже класно придумали з отими фотками “Колись” і “Тепер”, де можна зручно перетягувати ползунок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.