Що було на місці парку імені Тараса Шевченка у 1917-му році

13.12.2020 18:44

Сьогодні парк імені Тараса Григоровича Шевченка є привабливою частиною Ковеля. Проте зовсім недавно тут було болото із заплавами річки Турії.

На цьому фотоколажі ви можете побачити, який вигляд мало у 1917-му році місце, де зараз парк.

Відразу хочу зазначити, що фотоколаж є лише приблизним. Я намагався зробити точний кадр, але мені «заважали» дерева. Незважаючи на це, даного ракурсу достатньо для того, щоб зрозуміти, який вигляд мала ця частина Ковеля більше сотні років тому.

Фото було зроблено взимку 1917-го року, коли Ковель був під контролем австро-німецьких військ. Ви можете помітити, що за сотню років вигляд цієї частини міста радикально змінився.

Варто зазначити, що на фото можна побачити велику білу будівлю – це ковельська в’язниця. Про неї зроблю окрему публікацію, тому слідкуйте за Kowel.Vintage, щоб не пропустити.

Також для прикладу додав авіазнімок за 1944-й рік. Як можемо бачити, сьогоднішній парк був суцільним болотом. Хоча на цьому фото це не так добре видно, бо він був зроблений в середині липня 1944-го року. А тоді літо було доволі спекотним, через що був низький рівень води.

Вам може бути цікаво
Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.