Підприємець з Луцька судиться через оцінку землі у Ковелі

04.05.2021 18:32

Луцький підприємець Володимир Гопанчук судиться з міськрайонним управлінням Держгеокадастру у Ковельському районі та місті Ковелі. Іншим відповідачем є головне управління Держгеокадастру у Волинській області.

Позивач хоче визнати протиправними дії відповідачів при формуванні двох витягів за 2020 та 2021 роки із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, площею 4 гектари (кадастровий номер 0710400000:15:008:0153), у Ковелі на вулиці Варшавській. На його думку, спеціалісти неправильно застосували локальні коефіцієнти на місцезнаходження цієї землі.

Володимир Гопанчук просить зобов’язати Держгеокадастр сформувати та видати йому новий витяг з технічної документації із застосуванням локальних коефіцієнтів:

  • «Прилягання до вулиць без централізованого водопостачання» із значенням 0,90;
  • «Прилягання до вулиць без каналізації» із значенням 0,90;
  • «Прилягання до вулиць без централізованого теплопостачання» із значенням 0,90;
  • «Не забезпечена централізованим газопостачанням» із значенням 0,90.

Суддя Волинського окружного адміністративного суду Сергій Костюкевич виявив, що позовна заява містить недоліки. В ній не зазначено вимог до головного управління Держгеокадастру у Волинській області, що позбавляє суд можливості визначити характер спірних правовідносин.

Суд своєю ухвалою надав позивачу десятиденний строк для усунення недоліків позовної заяви.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.