Політики у Ковелі не цураються піаритись навіть на смітниках

Володимир Косцьов’ят
05.06.2020 о 15:00 · 3 хв читання

Ковельчани «в шоці» від «дерибанів» мера Кіндера Олега і його комунальних служб! Остання мода політиків у Ковелі піаритися на прибиранні сміття «йде на руку» місцевій владі, яка під гарні картинки «списує» кошти з бюджету за таке прибирання.

До прикладу, мешканець Ковеля на вулиці Театральній Сергій Половинченко звернувся до мене Володимира Косцьов’ята, як депутата Ковельської міської ради, і надав матеріали, які можуть вказувати про такі зловживання чиновників.

Ковельчани зверталися до мера Олега Кіндера з проханням забезпечити благоустрій вулиці Театральної в Ковелі, бо діти через бур’яни і кущі не можуть добратися до школи.

Не дочекавшись позитивної реакції, місцеві жителі самостійно прибрали вулицю. Потім дуже сильно здивувалися, коли їм прийшов лист з «Білого» дому, в якому їм повідомлялося про те, що це «прибирали» комунальні служби міста!

По-перше, таке повинно стати предметом розгляду правоохоронців: хто, де і коли прибирав, на що насправді пішли кошти громади.

По-друге, шановні місцеві політики, перед тим, як вчергове піаритися на гарному прибиранні міста, роз’ясніть громаді, що мільйони гривень з бюджету уже виділені на прибирання і цим повинні займатися комунальні служби!

Прибирати в місті Ковелі треба. Це гарний приклад для наслідування. Але не треба допомагати меру Ковеля і його команді використовувати необізнаність пересічних Ковельчан і за наш рахунок допомагати розкрадати бюджетні кошти!

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X