Політики у Ковелі не цураються піаритись навіть на смітниках

...

Ковельчани «в шоці» від «дерибанів» мера Кіндера Олега і його комунальних служб! Остання мода політиків у Ковелі піаритися на прибиранні сміття «йде на руку» місцевій владі, яка під гарні картинки «списує» кошти з бюджету за таке прибирання.

До прикладу, мешканець Ковеля на вулиці Театральній Сергій Половинченко звернувся до мене Володимира Косцьов’ята, як депутата Ковельської міської ради, і надав матеріали, які можуть вказувати про такі зловживання чиновників.

Ковельчани зверталися до мера Олега Кіндера з проханням забезпечити благоустрій вулиці Театральної в Ковелі, бо діти через бур’яни і кущі не можуть добратися до школи.

Не дочекавшись позитивної реакції, місцеві жителі самостійно прибрали вулицю. Потім дуже сильно здивувалися, коли їм прийшов лист з «Білого» дому, в якому їм повідомлялося про те, що це «прибирали» комунальні служби міста!

По-перше, таке повинно стати предметом розгляду правоохоронців: хто, де і коли прибирав, на що насправді пішли кошти громади.

По-друге, шановні місцеві політики, перед тим, як вчергове піаритися на гарному прибиранні міста, роз’ясніть громаді, що мільйони гривень з бюджету уже виділені на прибирання і цим повинні займатися комунальні служби!

Прибирати в місті Ковелі треба. Це гарний приклад для наслідування. Але не треба допомагати меру Ковеля і його команді використовувати необізнаність пересічних Ковельчан і за наш рахунок допомагати розкрадати бюджетні кошти!


Вам може бути цікаво

Мер Ковеля відсторонив від посади начальницю РЖКП № 2

Мер просить депутата пояснити йому про 40 мільйонів гривень

Депутат міської ради наполягає на вибаченні від мера міста

Меру Ковеля показали модернізацію мережі водопостачання міста

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.