Приймуть інвестиційну програму для «Ковельтепло»

23.09.2020 16:34
Ковельтепло

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та благоустрою міста, комунального майна, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торговельного та побутового обслуговування населення під головуванням Геннадія Кіндера.

У роботі взяли участь Святослав Степанюк, Сергій Кошарук, Вадим Ткачук, а також секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Андрій Товстига та автори проєктів рішень, – інформує Ковельська міська рада.

Розглянуто всі питання порядку денного, серед яких – містобудівні, про надання згоди на безоплатну передачу майна, про внесення доповнень до рішення міської ради від 26.03.2020р. № 65/78 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Ковеля, що підлягають приватизації в 2020 році».

Роз’яснення і відповіді на запитання надавали начальник відділу по управлінню майном комунальної власності Вікторія Васінович, начальник відділу містобудування та архітектури Людмила Мурай, начальник відділу з питань цивільного захисту та безпеки Юрій Дідковський, начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов.

Також комісія розглянула проєкт рішення щодо інвестиційної програми підприємства теплових мереж «Ковельтепло» на 2021 рік. Головний інженер підприємства Василь Заікін розповів, що йдеться про реконструкцію котельні на вулиці Володимирській, 85. Там планують замінити три газові котли. Вони уже зношені, адже перебувають в експлуатації сорок років. Кошти передбачені інвестиційною програмою будуть використані виключно для придбання цього обладнання. Проєкт рішення винесли на розгляд сесії.

Також депутати внесли як невідкладні до порядку денного питання про внесення змін до рішення міської ради від 28.11.2019 №59/80 «Про затвердження Програми запобігання та ліквідації наслідків підтоплення окремих територій міста Ковеля на 2020 – 2022 роки» та про внесення змін до рішення міської ради від 27.06.2018 № 39/62 «Про затвердження Програми підтримки епізоотичного благополуччя, проведення лабораторно-діагностичних робіт у сфері ветеринарної медицини Ковельською міжрайонною державною лабораторією Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у м. Ковелі на 2018-2022 рр.»

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.