Приватна компанія у Ковелі відмовляється від майна на веслувальній базі

27.06.2022 11:38

ТОВ «Компанія «Авіста» звернулося до Ковельської міської ради з проханням надати згоду на безоплатне прийняття майна з приватної власності у комунальну власність.

Йдеться про елінг площею 314,8 кв. м та ангар для малолітражних суден площею 112,5 кв. м, які розташовані у Ковелі на вулиці Фабрична, 26 (веслувальна база) і мають єдиний реєстраційний номер нерухомого майна: 51104707104.

23 червня Ковельська міська рада опублікувала проєкт рішення щодо надання згоди на безоплатне прийняття вищевказаного майна. Його має взяти на свій баланс управління культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету.

Автором проєкту є начальник відділу по управлінню майном комунальної власності Вікторія Васінович.

Нагадаємо, ТОВ «Компанія «Авіста» знаходиться за однією адресою із «Ковельсільмашем». Згідно даних сервісу Опендатабот, директор цієї компанії – Анастасія Гугель є одночасно директором п’яти фірм, чотири з них зареєстровані у Харкові.

Публікації за темою:

Поділитися:

Коментарі

  1. Фiрма…рога i копита..Мiльйони взяли в банку i залишили будинок культури , що нa кладовищi по Вододимирськiй,в заклад..а cьогоднi..виставили на торги…..зо два мicяцi..Хочеться запитати у них..це цiна будiвлi ,чи разом з покiйними..бо вони лежать там..Все говорять про Радянський Союз..а чим цi крaщi..Закрили завод..вигнали людей на вулицю..сaмi жирують на вкрадений у людей завод..Харкiв..щo зaбув у Ковелi..вони будували завод…Бог все бачить..на покiйниках не зароблять

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.