Робоча зустріч з керівником Ковельського МТМО

Володимир Косцьов’ят
15.07.2020 о 13:46 · 2 хв читання

Трохи про конструктив.

Я, депутат Володимир Косцьов’ят, провів робочу зустріч з Директором КНП «Ковельське МТМО». Валентин Вітер ініціював обговорення проблеми фінансування та лікування людей, хворих на COVID-19 та розгляд конкретної проблеми ковельчан.

Нещодавно мною була опублікована відповідна історія «20 000 грн. з власної кишені заплатив пенсіонер в Ковельському МТМО за лікування коронавірусу».

Відомий спортсмен Юрій Зеленюк витратив майже 20 000 грн. з власної кишені на ліки, хоча держава задекларувала, що всі витрати щодо таких захворювань будуть фінансуватися з бюджету.

За результатами зустрічі дійшли згоди, що не будемо занурюватися надмірно у бюрократичні нюанси і процедури, а реально допоможемо з лікуванням пану Юрію, який, на жаль, має чимало супутніх проблем зі здоров’ям.

Приємно, що в Ковельському МТМО не байдуже віднеслися до потреб та проблем конкретної людини, позитивно відреагували на критику і запит про допомогу.

Дякую Валентину Вітру за відверту розмову та конструктив, вміння знайти порозуміння навіть з опонентами.

В контексті гарячої політичної ситуації і наближенням місцевих виборів, директору місцевої лікарні важливо напрацювати гарні робочі стосунки з попереднім керівником та місцевими елітами.

Олег Самчук зможе поділитися цінним досвідом управління персоналом, ефективної взаємодії в системі МОЗ тощо. Та й разом легше і ефективніше не тільки не втратити здобутки медичного закладу, а й дуже добре було б їх розвинути.

На жаль, українці не можуть похвалитися міцним здоров’ям, особливо в похилому віці, тому нам необхідна потужна медицина задля покращення якості життя ковельчан.

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. А всім іншим,хто лікувався стаціонарно за власні кошти також компенсують витрати?Чи це тільки “ізбранних” безплатно лікують і “ізбранним”компенсують витрати на лікування?Напишіть оголошення куди бідним людям звертатись за компенсацією!У нас же всі мають однакові права,на папері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X