Степан Івахів уступив округ Ірині Констанкевич?

25.06.2021 18:23

«Сьогодні у Ковелі відкрили Транскордонний ЦЕНТР Діалогу Культур», – повідомляє Ковельська міська рада. – «Його будівництво здійснювалось у рамках програми транскордонного співробітництва ЄС «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

Чи не вперше у Ковелі офіційний захід подібного рівня обійшов увагою народний депутат по виборчому округу №21 Степан Івахів. Ні вітального слова, ані традиційного «грошового» сертифіката від народного обранця чи його представника цього дня не було.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2018 року стосовно перспектив залучення державного фінансування для реалізації у місті транскордонного проєкту ковельський офіціоз інформував, що «свою допомогу і підтримку пообіцяв народний депутат Степан Івахів. Він лобіюватиме це питання на державному рівні».

Хтозна, чи Степан Петрович не досить активно лобіював у столичних кабінетах виділення коштів з держбюджету для повноцінної реалізації міжнародного проєкту в центрі свого виборчого округу, чи перемога на минулорічних перегонах до Ковельської міської ради та на посаду міського голови висуванців Політичної партії «За майбутнє» так вплинула, натомість, дякувала усім, хто доклав зусилля аби у волинському Ковелі постав Центр народна депутатка суміжного «івахівському» виборчого округу №23 з центром у Камені-Каширському Ірина Констанкевич.

Я була патріотом і є патріотом свого «двадцять третього» округу. Але тепер розумію, що тільки Полісся, воно десь виглядає фрагментарно без дружніх контактів із рідною Ковельщиною

– заявила Ірина Мирославівна

Пообіцявши на майбутнє всі інвестиції, котрі стосуються культури, творчого розвитку та фізкультури скеровувати і до Ковеля.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.