Судили жителя району, який погрожував підірвати п’ятиповерхівку

15.07.2021 16:56
Фото ілюстративне

Волинський апеляційний суд скасував незаконний вирок 39-річному жителю Старої Вижівки Ковельського району за завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, що загрожував загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Нагадаємо, чоловіка визнано винним у тому, що він увечері 06 квітня 2020 року, посварившись із батьком, зателефонував на лінію «102» та повідомив оператору про замінування гексогеном п’ятиповерхівки у рідному селищі, в якій проживав разом із батьками.

Старовижівський районний суд призначив покарання, не пов’язане з реальним позбавленням волі.

Тепер, згідно з вироком суду апеляційної інстанції, за вчинення цього злочину раніше уже судимий волинянин два роки перебуватиме за ґратами.

Обласна прокуратура нагадує, що згідно із санкцією ст. 259 КК України, завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, карається позбавленням волі на строк від двох до шести років.

Те саме діяння, якщо об’єктами завідомо неправдивого повідомлення стали критично важливі об’єкти інфраструктури або будівлі чи споруди, що забезпечують діяльність органів державної влади, або заклади охорони здоров’я, або заклади освіти або якщо воно спричинило тяжкі наслідки чи вчинене повторно, карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.

 Кримінальна відповідальність за вчинення таких злочинів настає з 16-річного віку.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.