У центрі Ковеля відбулася акція на підтримку державної мови

17.07.2020 о 17:08 · 2 хв читання

Ініціатором її проведення є голова Волинського обласного відділення Українського фонду культури, фундатор музею-садиби Самійла Підгірського у місті Ковелі Генадій Сарапін.

На мітингу також виступили голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, заступник міського голови Ігор Прокопів, очільники депутатських фракцій у Ковельській міській раді Сергій Кошарук («Європейська Солідарність») та Ігор Ткачук (ВО «Свобода»), заслужений працівник культури України Іван Сидорук, представниця Ковельської філії «Союзу українок» Лілія Єгорова.

Учасники акції підписали звернення, яке опублікував у Фейсбуці Сергій Кошарук.

У зв’язку з карантинними обмеженнями на акцію прибули представники місцевих патріотичних громадських організацій, центру національно-патріотичного виховання молоді «Волинська січ», небайдужі ковельчани до мовного питання та поширення пацифізму, який нав’язується ворогом. Те, що мова має значення у збереженні Української Нації та самої Української державності, – немає жодного сумніву у присутніх. Але про це знають і вороги, які активно діють проти України. Тому ми не маємо право на розслаблення у боротьбі за нашу державність

– сказав нашому інтернет-виданню Генадій Сарапін

Фото надали спецкор Микола Силюк та інші учасники мітингу.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)
  1. Такі ідіоти тільки розвалюють україну. Кожен з них хотів би жити в канаді чи як в канаді, а там англійська і французька і немає канадійської мови)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X