У Ковелі колектив РЖКП №2 не хоче приєднуватися до РЖКП №1

15.04.2021 10:47

На засідання постійної депутатської комісії Ковельської міської ради з питань житлово-комунального господарства, яке відбулося вчора, 14 квітня, прийшли представники колективу РЖКП №2 і заявили депутатам, щоб вони не підтримували проєкт рішення про приєднання їхнього підприємства до РЖКП №1.

Нагадаємо, міська рада має утворити комісію з припинення юридичної особи шляхом реорганізації (приєднання) ремонтного житлово-комунального підприємства №2.

Як повідомляє міськрада, заступник начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Сергій Дудка пояснив, що така реорганізація сприятиме оптимізації видатків та більш раціональному використанню коштів з міського бюджету, вдосконаленню роботи комунальних підприємств, підвищить ефективність використання майна комунальної власності.

РЖКП №1 буде правонаступником майнових прав та обов’язків реорганізованого РЖКП №2, а також усіх соціально-економічних зобов’язань перед найманими працівниками вказаних юридичних осіб.

Думки депутатів з цього приводу розділились. Частина наполягали більш досканало вивчити доцільність приєднання, інша – висловилася «за».

Після обговорення це питання скерували на розгляд сесії.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. а там що є колектив? Всі нормалні люди вже давно пішли від крадійки. Там залиишилась одна її рідня, яка сприяла розкраданню величезних коштів. Їх н приєднувати потрібно, а всіх в одну камеру на зону. Нехай там створюють сімейний підряд. А Товстигу смотрящім до них.

      1. запитайте своїх працівників, як вони одять і просяться на інші підприємства. саме працівників, а не тих з ким памідориха розкраадала державні кошти

  2. чим скоріше ліквідують те кубло кіндеро-товстиго-памідорних крадіїів, ти м краще для міста. А чому начальниця ще досі на волі і мутить воду? Вже пораб і на нари? коли вже буде суд. позвіть усіх ковельчан на суд

  3. Люди. Послухайте. Щоб ви розуміли, там майже всі свої сидять. Там ще і родичі нашого мера приєдналися до того кодла. Де наш закон. Де наш “тіпа” мер. Чи його присвятило , чи засвітило, … Чайка , ви створюєте онлайн допит людей про проблеми міста ковеля. Люди що собаки, які мають гавкати вам про одне і те саме????? Вона набрала за три роки скільки…. . Ви подумайте, головний інженер , юрист, зав.кадрів, секретар, механік, касир, економіст, майстер Рем. Групи, май. Сантехніків+ робочих 6 -ок дуже багато. Чого вони і не хочуть переходити в 1 ЖЕК. Це бізнес. Місяць за місяцем вони вони свої ряхі напихають. І саме головне що там немає ні одного самого толкового фахівця своєї должності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.