У Ковелі не можуть розібратися із вивезенням сміття з ринку

20.07.2020 о 14:30 · 1 хв читання

До депутатської комісії Ковельської міської ради з питань житлово-комунального господарства звернувся директор ТОВ «Ковельський госпрозрахунковий ринок» Петро Сорока.

Він не згідний з тим, що надалі вивезенням твердих побутових відходів з території мають займатись не вони безпосередньо, а РЖКП №1, пише Ковельська міська рада.

Нагадаємо, що ще у 2018 році виконком прийняв рішення та визначив виконавцями послуг з вивезення побутових відходів на території міста Ковеля строком на п’ять років – ремонтне житлово-комунальне підприємство №1 та ремонтне житлово-комунальне підприємство №2.

Таким чином, починаючи ще з 2019 року, ці послуги мали б надавати лише РЖКП. Втім керівництво ринку досі не заключило необхідну угоду, тому КП «Добробут» (на балансі цього підприємства перебуває полігон) просить це зробити до 1 вересня, або ж вони не прийматимуть від них сміття.

Депутати доручили управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства зібрати спеціальну нараду та вирішити це питання.

Фото ілюстративне

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X