У Ковелі облаштовують укриття в дитсадках, які працюватимуть влітку

06.05.2022 09:42
Фото: 12 канал

У Ковелі планують відновити роботу кількох дитсадків. Адже від батьків є чимало звернень, і на літо потреба лишається актуальною. Утім, реалії сьогодення вимагають, щоб у дошкільних закладах обов’язково були укриття.

Як у місті залізничників облаштовують підвальний затишок для дітей – йдеться в сюжеті 12 каналу.

Десь підбілити, десь підфарбувати. У ковельських садочках робота кипить наповну. Адже планують влітку відкрити чергові заклади дошкільної освіти. На це, кажуть місцеві чиновники, було чимало запитів від батьків. Тож на прохання відгукнулися, і тепер головне – підготувати усе відповідно до умов воєнного стану.

Найважливіше – це безпека. Тому працівники нашого ЖЕКу працюють над облаштуванням укриттів. Треба зробити, щоб вони були і безпечними, і комфортними для перебування дітей

– каже заступниця міського голови, лучанка Наталія Маленицька
Наталія Маленицька / Фото: 12 канал

Раніше підвали використовували для зберігання усього, що, як то кажуть, муляло очі. Тож найперше їх очистили від непотребу і винесли зайві речі.

Зробили нормальну вентиляцію підвальних приміщень… Провели косметичний ремонт, де підфарбували, де підбілили

– розповідає заступник міського голови, ковельчанин Віктор Жигаревич

Працівниці садочків діляться: роботи непочатий край, адже ніхто й не думав, що підвали колись згодяться для таких потреб. Утім, для діток стараються, як можуть. Усередині – вже чисте, просторе приміщення.

Фото: 12 канал

Планують також поштукатурити стіни, аби згодом частину з них можна було розфарбувати або ж для затишку почепити дитячі малюнки. Усе для того, щоб перебування в укритті не лякало діток.

Там столи не виносили, тому що в кожному куточку десь будуть займатися діти. Вони не просто тут будуть сидіти, хочемо налаштувати якийсь процес, щоб можна було десь трошки погратися, чимось задіяти дітей, зробити їм затишок

– озвучує плани працівниця дитсадка

Окремо проведуть і бесіди з батьками, які планують водити дітей в дитсадки.

Належні укриття облаштують в усіх ковельських садочках, які працюватимуть влітку.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.