У Ковелі при мерії буде муніципальна варта

24.06.2021 11:47

Сьогодні, 24 червня, на пленарному сесійному засіданні Ковельської міської ради депутати затвердили положення про відділ муніципальної варти.

Перед цим обранці громади підтримали дві поправки до положення, які запропонував голова профільної депутатської комісії Андрій Мілінчук: відділ буде очолювати начальник, який призначається на посаду і звільняється міським головою, а на посади спеціалістів відділу призначаються особи, які мають вищу освіту, необхідний стаж роботи в органах місцевого самоврядування, або в державній службі чи інших сферах за фахом.

Нагадаємо, питання про створення у Ковелі муніципальної варти озвучили на сесії міської ради у грудні 2020 року, коли розглядалася структура виконавчих органів, їх загальна чисельність та штати. Тоді депутат від «Батьківщини» Олег Кіндер зауважив, що питання створення такої варти є доволі актуальним, але досить затратним для міського бюджету. З тим, що цей проєкт є доволі затратним, погодився і перший заступник мера, лучанин Тарас Яковлев, який наполягав: муніципальну варту необхідно створити. Він пояснив, що до обов’язків її працівників увійдуть: слідкувати за виконанням і дотриманням правил благоустрою мешканцями громади.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.