У Ковелі розробили і презентували інвестиційний паспорт громади

11.11.2022 о 10:19 · 3 хв читання

Учора, 10 листопада, у Ковелі презентували інвестиційний паспорт громади, який підготовлено за допомогою консультаційного супроводу від експертів Програми «U-LEAD з Європою».

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Як каже мер міста Ігор Чайка, ми тепер маємо ключовий маркетинговий інструмент для роботи з інвесторами. Сьогодні це вимога часу.

Війна неодмінно завершиться нашою Перемогою. Треба бути готовими до того, аби запропонувати бізнесу найкращі умови. Ковель має конкурентні переваги перед іншими містами: у нас зручне географічне розташування, близькість кордону з ЄС, вузька залізнична колія, яку хочемо реанімувати. Ми готові до діалогу з людьми, у яких є конкретні пропозиції та які мають бажання з нами співпрацювати

– наголосив він

Ігор Чайка подякував усім, хто долучився до створення документа: працівникам виконавчого комітету, зокрема управління економічного розвитку та торгівлі, експерту з регіонального розвитку Програми «U-LEAD з Європою» Зеновію Сірику та керівнику Волинського регіонального офісу Програми Анатолію Пархомюку. Вони доєдналися до розмови онлайн, зауваживши, що Паспорт допоможе Ковельській громаді бути прозорою для інвесторів, бачити той ресурс, яким вона володіє та вміти грамотно його презентувати.

Детальніше про сам Паспорт депутатам міської ради, керівникам провідних підприємств, підприємцям розповів перший заступник міського голови, лучанин Тарас Яковлев. За його словами, у документі показано інвестиційні об’єкти та пропозиції.

На офіційному сайті міської ради створено розділ «Інвестиційні можливості», де і розміщено сам Паспорт, дорожню карту інвестора та більш детально надано інформацію про кожний з інвестиційних об’єктів.

Привітав цю роботу міської влади депутат Верховної Ради України Валерій Стернійчук, який теж долучився до розмови.

Важливо підтримувати бізнес, важливо його розвивати, сприяти у створенні індустріальних парків, локацій бізнесу та залучення інвестицій. І в цьому я готовий вам допомагати

– запевнив він

Присутні обмінялися думками, висловили свої побажання, пропозиції та схвально відгукнулись про напрацювання міської влади, що стосуються поліпшення інвестиційного клімату в громаді.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Реву від счастя нарешті вау в місті все ок й тепло є й вулиці відремонтовані й привокзальний бардак припинений. Інвестори в черзі стали Ковель буде не гірше ніж Берлін чи Париж слава Чайці медаль йому а краще орден й 2 медалі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X