У Ковельській громаді продовжили «жовтий» рівень епідемічної небезпеки

20.01.2022 о 17:09 · 2 хв читання

У Ковелі під керівництвом міського голови Ігоря Чайки відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС.

Йшлося про продовження на території Ковельської територіальної громади карантину до 31 березня та додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, – повідомляє міська рада.

Завідувачка міськрайонним відділом ДУ «Волинський ОЛЦМ України» Людмила Маляр повідомила, що кількість хворих у громаді на коронавірус стрімко зростає. За минулий тиждень захворіло 64 особи проти 35 – тижнем раніше. Ріст – 83 відсотки.

Рівень захворюваності становить 122,7 на 100 тисяч населення при середньообласному – 107,5 та районному 91,8 на 100 тисяч населення. Проводиться щоденний моніторинг закладів освіти. Станом на 18 січня, 4 класи знаходяться на самоізоляції та дистанційному навчанні.

Також Людмила Маляр акцентувала на тому, що спостерігається зниження кількості проведених щеплень. За період з 12-18 січня вакцинувалось 787 осіб. За попередній тиждень – 970.

З 6 січня дозволено бустерну дозу вакцини для всіх вакцинованих осіб віком від 18 років. Оптимальний термін ревакцинації від 6 до 9 місяців після завершення первинного курсу.

За словами Людмили Маляр, введення бустерної дози проти COVID-19 вже продемонструвало свою безпечність. Вона посилює імунну відповідь та ефективність проти різних актуальних варіантів коронавірусу. Тож вона закликає усіх зробити щеплення, адже це дозволяє уникнути тяжкого перебігу хвороби, особливо серед груп ризику, а саме людей віком від 60 років та осіб з серйозними супутніми хворобами. Введення бустерної дози наближає ефективність вакцин до 90 відсотків.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. У дворі міської ради за автоматичним шлагбаумом на ялині біля гаража вже другий тиждень йде велике будівництво хатинки на дереві .Тільки йдуть з роботи працівники мерії-починається двіж…ЦІКАВО ХТО АВТОР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X