Учениця з Ковельщини Поліна Шаповалова здобула перемогу на міжнародному конкурсі з українознавства

17.04.2024 о 11:12 · 2 хв читання

Учениця 8 класу Буцинського ліцею Дубівської громади Ковельського району Поліна Шаповалова здобула перемогу в XVII Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти.

Про це повідомила Дубівська громада.

Сьогодні, в час повномасштабної війни, вже ні в кого не викликає сумнівів той факт, що національно-патріотичному вихованню молодого покоління маємо приділяти особливу увагу. Адже коли твою гідність принижують, нападають на твою державу, зневажають мову та культуру, вбивають українців тільки тому, що вони українці – без патріотизму і націоналізму не обійтись.

Поряд з національно-патріотичним вихованням не менш важливим, у ці важкі часи, є знайомство здобувачів освіти з наукою про Україну, як країну і державу в історичному часі, український етнос та українську націю, красу і неповторність рідного краю, формування почуття гордості й приналежності до українського народу, який героїчно боронить власну державу.

Щиро бажаємо Поліні реалізувати своє власне покликання і покликання нації – творити себе, свою родину, державу! Щиро дякуємо керівнику науково-дослідної роботи Карпук Майї Петрівні за успішну підготовку призерки Конкурсу та залучення учнівської молоді до пізнання України й українського світу через індивідуально-пошукові форми, розвиток інтелектуального потенціалу учнів на засадах українознавства.

Нехай майбутнє України буде обов’язково щасливим, а омріяна Перемога – якнайшвидшою!

– йдеться у повідомленні
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Подвійні стандарти. Коли знищують пам’ятник меморіал воїнам визволителям які ціною свого життя здобули нам свободу і знищили фашизм на землі. Нехтуючи тим що весь світ за це дякує,. І при цьому поряд вулиця носить ім’я поляка білоруського походження Міцкевича, які (поляки колонізували Україну винищувачі і людей і мову і культуру). З якими все своє життя боровся С А Бандера, якого поляки гноїли в буцегарні а брата його взагалі закатували. Моторошно стає до чого ж ми дойдемо в кінці кінців. А дитині звісно всього найкращого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X