Влада Ковеля знахабніло «паразитує» за рахунок громади

Володимир Косцьов’ят
06.05.2020 о 12:40 · 2 хв читання

Важка справа ця, бути на стороні простих людей, коли влада Ковеля відверто і давно знахабніло «паразитує» за рахунок громади!

Спершу кажуть, що поганий Косцьов’ят, бо «скрізь носа пхає» у депутатські справи і мера, не даю їм «працювати»! Потім кажуть, що ніби працю на тих, то інших якихось осіб, то вже мером наміри маю стати.

Все вигадують нові та нові версії про мене і мою публічну діляність і не можуть заспокоїтися. Мої дописи в Фейсбуці і викриття «Владної гідри» в корупції забирає у корупціонерів сон.

І друзям, і ворогам раджу щодня робити як я, депутат Косцьов’ят, роблю. Хоча би один раз, пішки пройшлися Ковелем і побачили, як і чим живуть мешканці. Що їм болить, і що хвилює, які поблеми і потреби мають.

Спускайтеся з тої «Владної гідри» до людей і прозрієте! Вийдіть зі ваших розкішних люксових автомобілів, подивіться через ваші 3-ох метрові паркани на ЛЮДЕЙ в Ковелі. Вони там є, виживають і також хочуть бути щасливими.

Може тільки тоді передумаєте, чи тратити людські мільйони на ремонт приміщення міської ради та на дерева, чи на прибирання «неіснуючого» снігу, чи мільйоні ще на якісь ехімерні речі чи «проєкти»?!

Чому Вам «не болить» за простих людей? Невже ви з іншого тіста й крові?

Ви мрієте, щоб десь зник Косцьов’ят з вашого горизонту, що і далі робити темні «діла». Та замість мене з’являться сотні таких, які задаватимуть не тільки незручні питання, а ще й реально притягнуть до відповдальнсоті.

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X