Виставку світлин полеглого ковельчанина Максима Бурди представлено у німецькому місті-партнері Вальсроде

04.09.2023 о 16:49 · 2 хв читання

Виставка фоторобіт нашого Героя Максима Бурди продовжує подорожувати Україною та світом. У ці дні світлини мають змогу побачити мешканці німецького міста-партнера Вальсроде.

Про це сьогодні повідомляє Ковельська міська рада за матеріалами німецьких видань.

Минулого тижня відбулось відкриття виставки у ратуші Вальсроде. Про Максима Бурду, який поліг біля Бахмута, багато говорили, про нього пише місцева преса. Фотокамера була постійним супутником ковельчанина. Він фіксував зворушливі, дуже емоційні моменти і показував попри всю трагічність війни свою життєстверджуючу позицію.

На жаль, уже після загибелі стала реальністю велика мрія Максима – презентувати свої роботи публіці. Знімки довоєнного часу та фотографії, зроблені ним як солдатом, виглядають ніби з двох різних світів – контраст, що навряд чи може бути сильнішим.

Виставка у Вальсроде проходить з ініціативи Міхаеля Хааке, хорошого друга нашого міста. Він не лише багато років очолює благодійне товариство «Допомога дітям Ковеля», але й завжди на зв’язку з Ковелем. З початку війни його організація відправила сюди велику кількість допомоги, також у Вальсроде знайшли прихисток чимало українців. Він дуже вболіває за Ковель, нашу країну.

На відкритті виставки Міхаель висловив свою вдячність за неймовірну підтримку його діяльності, спільну допомогу Україні. 

Він розповів, як повітряні тривоги та відключення електроенергії стали частиною життя ковельчан та решти українців. Чоловік це бачив на власні очі, адже двічі приїжджав у наше місто під час війни.

Мер Вальсроде Гельма Шпьорінг подякувала Міхаелю Хааке за його активну позицію і благородні справи.

Вона висловила сподівання, що виставка Максима Бурди допоможе більше зрозуміти, що нині відбувається в Україні.

Як повідомляє сайт про Небесного фотографа, виставка у Вальсроде діятиме до 29 вересня 2023 року.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Цікаво, а скільки зібраних грошей з виставок донатять саме для « Вовчої зграї»? Тим самим побратимам з ким і воював Бурда. Чув що майже нічого. То куди йдуть зібрані кошти?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X