У Ковелі з офіційним візитом перебуває делегація з міста-партнера Вальсроде

21.05.2024 о 16:00 · 3 хв читання

Ковель приймає делегацію з німецького міста-партнера Вальсроде. До нас приїхали представник муніципалітету Торстен Нойберт Прейне, а також голова благодійного товариства «Допомога дітям Ковеля» Міхаель Хааке зі своїми колегами.

Це – насичені дні. Познайомили ближче наших партнерів з Ковельською громадою. Вони розуміють, з якими викликами ми зіштовхнулися через війну, і готові підтримувати нас надалі, – повідомляє сьогодні Ковельська міська рада.

Учора гості поспілкувались з міським головою Ігорем Чайкою та його першим заступником, лучанином Тарасом Яковлевим.

Велике спасибі вам, усій громаді Вальсроде, бургомістру Гельмі Шпьорінг за підтримку. Сьогодні нам важливо знати, що ми маємо до кого звернутися за допомогою у такий непростий для нашої країни час. Поки в нас є такі партнери – з нами завжди будуть віра і надія на перемогу

– зазначив Ігор Чайка

Біль війни, біль українців мешканці Вальсроде також побачили на виставці світлин Максима Бурди, яка проходила торік у муніципалітеті німецького міста-побратима. За їх словами, вони дуже перейнялися через ці фото тим, що відбувається в Україні.

Ми побували на Алеї, де поховані Герої, дуже велику ціну платить Україна у цій війні. Про це ми будемо розповідати в Німеччині. Попри все люди знаходять сили жити далі, об’єднуються навколо добрих справ. Надзвичайно вражає сердечність і щирість ковельчан

– сказав представник товариства «Допомога дітям України» Герхард Мартіні, який вперше у нас

Пан Торстен теж до цього не був в Україні й нашому місті. Він каже, тепер глибше розуміє, що переживає наша держава, українці.

Я відкрив для себе Ковель. Буду прагнути зі своєї сторони докладати зусиль, щоб ще більше нам вдалося реалізувати спільних ініціатив

– каже Торстен

Він повідомив, що Вальсроде подало заявку на участь у проєкті «Поліпшення цивільного захисту в муніципальному партнерстві з Україною 2024», що фінансується GIZ. Уже надійшла позитивна відповідь: Ковелю у цьому році нададуть два пакети допомоги «Діти та молодь». Йдеться про інвентар та усе необхідне для облаштування двох спортивних майданчиків на суму 120 тисяч євро.

«Німець з ковельським серцем», – так про Міхаеля говорять його колеги. Він завжди вболіває за наше місто. Важко перерахувати усі його добрі справи. Про них ми неодноразово розповідали. Це і велика кількість транспортних засобів, які отримав Ковель за час війни – пожежні машини, реанімобіль, бус для потреб людей з інвалідністю, навантажувач, а також генератори, десятки тон гуманітарної допомоги.

У цьому році вони відновлюють свою програму, що стосується оздоровлення молоді. І у Вальсроде поїде 17 дітей наших захисників на відпочинок.

Немає сумніву, що співпраця наших громад і надалі буде продовжуватись. Дякуємо нашим європейським друзям за цей візит, підтримку і допомогу.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X