За ухилення від мобілізації призовника з Ковельського району засудили на один рік умовно

10.09.2023 о 14:43 · 1 хв читання
Фото ілюстративне

У Ковельському районі судили чоловіка, який отримав повістку про призов на військову службу, але у вказаний день не з’явився на місце збору призовників.

Як йдеться у матеріалах справи, яку розглядали у Ратнівському районному суді, повістку Сергій А. отримав 15 червня 2023 року особисто в руки. Проте у зазначений день він так і не прийшов у вказане місце збору, – повідомляють «Волинські новини».

На судовому засіданні волинянин щиро розкаявся та пояснив, що не з’явився у пункт збору, бо того дня пас корів.

Суддя Василь Лях, дослідивши матеріали кримінального провадження, визнав чоловіка винним у пред’явленому обвинуваченні та призначив йому три роки позбавлення волі. Однак, враховуючи щире каяття обвинуваченого, звільнив його від відбування покарання з іспитовим строком на один рік.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (16)
 1. У ковелі ще один такий є ухилянт який проживає по вулиці вінниченка1 кВ 18. Поліщук Сергій Миколайович.

 2. А ЩЕ Є НЕДОТОРКАНІ. Цікаво, а де служать Парасюки, тарасюки, порошенки, вуцикі, та інші патрійоти. Яка рвали на собі сорочки під час виборів. А неньку україну, яку вони грабували а ні вони, ані їхні дітки захищати не йдуть чомусь

  1. А чому дивитись на тих, хто не йде служити і прикриватись ними, щоб не йти теж? Чому не відповідати за себе і не піти самому?

    1. Авторитети, депутати, мажори та інші поважні люди, які допомагають ЗСУ, але не служать – також сцикуни? Чи цей термін (сцинун) відноситься виключно до бідного населення, яке не служить і не донатить?

 3. А мені шкода хлопчину, який заробляє на життя тим, що пасе корів! Чому він повинен віддати своє життя за те, щоб діти олігархів могли спокійно, вдягнувши вишиванки, повернутися з Монако?..

  1. То хто країну боронити має? Одні, діти олігархів, відкуплюються, один ви….ок чотири рази тікав від призову і його барани в презЕденти обрали, іінші пасуть корів. Ви за них підете?

 4. На моє переконання, воювати повинен той, хто хоче, бо має в голові відповідну мотивацію і вбачає в цьому потребу. Який воїн буде з того, хто боїться, що назад повернення – лише на “”щиті”?

  1. Хто не боїться загинути і говорить про це людям, як правило – боїться не тільки загинути, а ще й боїться виглядати боягузом в очах людей, думка яких йому важлива. 😉

  2. Воювати мають лохи..а моє чадо, запасеться попкорном і буде спостерігати..я вірно вас зрозумів? Ваше чадо стане гарним воїном коли припре. Буде вбивати фашистів як і всі. Чомусь я впевнений що в бою воно не застрелиться самостійно.

 5. Бояться всі,але той хто воює це вже більш як мужній,хвала їм і повага повинна бути,а за мажорів треба братися всім,не чекати на когось.

 6. Я стояв на блок постах від дфтг.бачив за півтора року все.але чомусь цілий білий дім Ковеля – ні однієї повістки! А пастуху – рік тюрми!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X