Для чого приїздив до Ковеля голова обласної ради Григорій Недопад разом з депутатами

16.08.2023 о 11:01 · 2 хв читання

Учора, 15 серпня, в рамках Дня депутата голова Волинської обласної ради Григорій Недопад та обранці області побували у нашій громаді.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Вони разом з міським головою Ігорем Чайкою, керівництвом Ковельського району, адміністрацією Ковельського центру професійно-технічної освіти зустрілися з мешканцями гуртожитку, що на вулиці Чубинського, 16. Ми неодноразово писали, з якими проблемами зіштовхнулись люди, які тут живуть.

На сьогодні вирішується питання передачі з державної в комунальну власність Волинської обласної ради цілісного майнового комплексу державного навчального закладу «Ковельський центр професійно-технічної освіти». До його складу входить і приміщення гуртожитку. Документацію у найближчі дні мають подати на розгляд Міністерства освіти та науки.

Під час зустрічі йшлося, як консолідувати дії усіх сторін, аби пришвидшити процес прийняття рішень на державному рівні. Обласні депутати пообіцяли, що після того вони не будуть зволікати і одразу передадуть приміщення у власність нашої громади.

Тоді місто отримає законні підстави ним розпоряджатись та вирішувати питання людей, які там мешкають.

* * *

Того дня Григорій Недопад, обласні депутати, керівники міста та районі вшанували пам’ять Героїв, які загинули за незалежність та територіальну цілісність України, відвідавши Алею почесних поховань на міському цвинтарі. Тут поховано 47 воїнів.

Про це повідомляє Волинська обласна рада.

По тому обранці громади ознайомилися з підготовкою обласного комунального закладу – Люблинецького ліцею до нового навчального року та опалювального сезону, з безпековою складовою освітнього середовища, з досвідом Турійської територіальної громади у галузі туризму і бізнесу.

Фото Ковельської міської ради та Волинської обласної ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. ЩО ТУТ НЕ ЗРОЗУМІЛО ПРИЇХАВ ЗА ДОЛЯХОЮ. СОЛОДКА ПАРОЧКА ЯКОВЛЕВ-ЧАЙКА ПРИГОТУВАЛИ “ДОНАТИК” ДІТКАМ НА МОЛОЧКО

    1. Він не гімнюк, а ДЕПУТАТ обласної ради. Самі ж голосували. Не ображайте порядну людину!

      1. А хто ж цікаво за нього голосував? Гімнюк однозначно. «Порядна людина» колись була в Яворі, а далі бачимо що вийшло)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X