Для чого приїздив до Ковеля представник Міністерства цифрової трансформації

19.11.2021 16:18

Сьогодні, 19 листопада, у Ковелі перебували з візитом керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік та заступниця голови Волинської обласної державної адміністрації Вікторія Левчук.

Вони разом з міським головою Ігорем Чайкою, представниками районної влади побували у центрі вакцинації, який розташований у стоматологічній поліклініці, – повідомляє Ковельська міська рада.

Там упродовж десяти днів працює пункт Команди підтримки «Дії». Його робота, в першу чергу, спрямована на допомогу мешканцям громади у формуванні та отриманні COVID-сертифікатів. Саме з цією послугою, яка в умовах обмежень «червоної» зони є найактуальнішою, у людей виникає найбільше труднощів. Тож тепер, якщо хтось самостійно не згенерує документ про проходження вакцинації на порталі, вони можуть звернутися за допомогою в офлайн-центр.

Волонтери кажуть, що чимало людей уже скористались їх послугами. До слова, ковельчанці Аліні, яка саме прийшла у пункт підтримки, гість з Києва особисто допоміг завантажити сертифікат у застосунок.

Мстислав Банік подякував міському голові, районній владі за сприяння у відкритті пункту Команди підтримки «Дії». Він також розповів, якщо раніше потрібно було чекати декілька днів після вакцинації, щоб сертифікат можна було «замовити» в застосунку, то зараз це відбувається майже миттєво – одразу після щеплення. Зокрема, є декілька видів сертифікатів: внутрішній (зелений, що свідчить про повний курс вакцинації та жовтий – щеплення лише однією дозою), міжнародний та віднедавна додали сертифікат про одужання.

Разом з тим, Ігор Чайка зауважив, що відкриття такого пункту на часі, адже часто людям необхідна допомога із генерацією документів у «Дію». Особисто він теж скористався цифровою послугою і завантажив свій COVID-сертифікат у застосунок.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.