Ексмер Ковеля Олег Кіндер каже, що «скоро медицині буде хана»

20.01.2022 12:18

Побув я сьогодні на засіданні депутатської комісії Ковельської ТГ з питань планування, бюджету та фінансів.

Депутат Олег Кіндер каже:

Скоро медицині буде хана

Звісно, якщо медзаклади передадуть в концесію, начебто таке вже законодавство підготовлено! Але це тільки власна здогадка ексмера Ковеля.

Пристрасті, суперечки, домовленості, погодження та обговорення проблемних питань. Тут є все, на що мають звернути увагу Ковельчани, вищі посадові особи та органи державної влади з метою контролю використання бюджетних коштів та оцінки ефективності роботи місцевих депутатів!

Схоже, що Ковель чекає власне «Велике будівництво». Начальник земельного відділу виконкому Вадим Логвінов доповідає про великий «розпродаж» землі, проєктні плани будівництва багатоповерхівок, продаж землі під бізнес, оформлення технічної та землевпорядної документації. Райдужні досягнення!

Ото вже заживе Ковель! Райдужна атмосфера, аж хочеться уже проголосувати «за» все, про що так впевнено говорять чиновники.

Як саме тратить гроші Ковель, виділені на енергоефективність, – не йметься колишньому градоначальнику Олегу Кіндеру, який з пристрастю вимагає конкретної відповіді від чиновника-доповідача.

Видно щось знає цей досвідчений місцевий політик про шахер-махери при витрачанні бюджетних грошей в ОСББ, призначених на забезпечення енергоефективност і, чи то зловтішається, чи то хоче якісь собі політичні бонуси зароботи на ймовірному викритті корупції уже діючої влади.

До речі, журяться наші ковельські депутати, що тепер за знищення 19 дерев на комунальній земельній ділянці треба буде заплатити більше 200 000 грн. Знову нове законодавство винне, бо вносить таку неочікувану корективу в роботу місцевих чиновників.

Нагадаю, до сьогодні Ковельська влада протягом року безкарно та без компенсацій знищила майже 200 дерев, з яких більшість були здоровими, але ніхто ніякою компенсацією не переймався! Знищили та й знищили, основне є, – що правильні папірці «оформили».

Чи відчують «райдужні» покращення всіх справ у роботі чиновників прості ковельчани, чи тільки ті ж чиновники за вирішення питань для бізнесу наб’ють власні кишені!? Риторичне питання.

Приміром, чому для простих мешканців не вирішуються так само якісно та оперативно всі земельні, архітектурні та інші бюрократичні питання, як це робиться сьогодні для деякого бізнесу!?

Землі «під комерцію» дуже багато, хай і з обмеженнями, а от чи є земельні ділянки для учасників війни – також велике питання?!

Загалом, дружня робоча атмосфера депутатської комісії)) Всі проголосували «за» і запросили на завтрашнє святкування… Дуже багато свят у наших чиновників останнім часом, ну дуже багато, зауважу, і все це за наші людські кошти.

Чи розібралися депутати, за що саме проголосували сьогодні – хтозна.

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

  1. Як це ні про що?!!! А ЗЕМЛЯ?! Для Кіндера це, як серпом по яйцях!!! Сама главна тєма! З під ніг ушла куча бабок! І заберуть їх колишні дружбани!

  2. Киндер носит розовые очечi, или лгунишка, медицине не скоро хана, ей уже давно хана. Медицина агонирует.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.