Ковельчанка викриває побори у Ковельському МТМО

19.02.2021 18:56

Мешканка міста Ковеля Інна Конащук опублікувала на своїй сторінці у Фейсбуці допис про так звану «благодійну» допомогу, яку збирають з пацієнтів працівники Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання.

Ця злободенна тема роками звучала у засобах масової інформації. Хоча генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер, який на цій посаді працює близько року, під час Дня депутата міської ради зауважив, що благодійні внески від пацієнтів, то справа лише добровільна.

Авторка посту попросила видалити цитату її допису у Facebook. Попри це, проблема у «благодійних» внесках у ковельській медицині залишається.

Публікація за темою: Благодійний фонд МТМО, як вила в спині ковельчан, – депутат

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

    1. Вона спочатку пише, а потім думає!))) У неї чоловік працює при владі директором транскордонного центру діалогу культур. Тому й злякалась. А написала все вірно, Самчук зробив схему пограбунку хворих, а Вітер продовжує. Благодійну допомогу можуть робити багаті люди, а тут обдираловка бідних хворих. Кіндерівська сволота в МТМО працює.

  1. бляяя.. оце їбанута, писати в фейсбуці а потім просити шоб видалили? а нах було писати тоді? Видно добре дали піздюлєй з мтмо цій дамі))

  2. Ми були в ковельському роддомі в 2019. Так вийшло, що в нас був кесарів розтин. Сказали проплатити в касу 7000 грн. Оскільки в мене не було достатньо грошей , то я хотів розрахуватись кредитною картою, але там беруть тільки готівку. Прийшлось знімати, і тим самим платити банку додаткові відсотки… Коли здійснив платіж, виявилось, що це “добровільна благодійна допомога”. Я працюю на державній роботі вже 10 років, з мене вираховується податок, але на безкоштовну медицину права не маю….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.