У Ковель планує зайти ізраїльська компанія

07.04.2021 о 12:12 · 2 хв читання

Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад провів робочу зустріч із директором з розвитку бізнесу ізраїльської компанії «Aux Bridge» Олексієм Любецьким.

Гість прибув на Волинь з метою презентації нової розробки компанії – багатофункціональної платформи «PeopleCity», як є інноваційним рішенням для «Smart City», – повідомляє обласна рада.

За словами Олексія Любецького, ця платформа покликана оптимізувати процес взаємодії та спілкування громадян з органами влади.

«PeopleCity» сьогодні успішно працює в третині міст держави Ізраїль. Вона передбачає і контроль роботи комунальних служб, і двосторонній зв’язок з населенням, і сповіщення населення, і запис в електронну чергу, і саме головне – це можливість зробити роботу апарату, як обласної, так і міської ради ефективною та оперативною. Цими днями я матиму робочі зустрічі з приводу можливості впровадження цієї платформи із керівництвом Луцька, Володимира-Волинського та Ковеля, адже нам важливо в першу чергу вивчити проблематику найбільших волинських міст

– зауважив він

Олексій Любецький також розповів, що серед амбітних планів компанії «Aux Bridge» покриття швидкісним Інтернетом найвіддаленіші населені пункти Волинської області. З цього приводу керівництво фірми уже веде перемовини із ПАК «Укртелеком».

Григорій Недопад своєю чергою наголосив, що обласна рада зацікавлена у використанні інноваційних технологій, покликаних покращити якість надання послуг мешканцям територіальних громад Волині.

Найближчим часом планується проведення чергового засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради. Ми запрошуємо вашу компанію взяти у ній безпосередню участь та презентувати ваші розробки керівникам територіальних громад та міським головам міст обласного значення Волині. Я переконаний, що у них виникне зацікавленість у співпраці із вашою компанією, адже цифрова трансформація на рівні громад сьогодні, як ніколи на часі

– резюмував голова облради

Фото Волинської обласної ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X