Ковельського підприємця-волонтера нагородили медаллю

11.06.2020 о 14:03 · 1 хв читання

На засіданні виконкому міський голова Олег Кіндер вручив подяку командира військової частини А0666 та медаль 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, в якій проходять службу ковельчани, Юрію Семенюку – члену виконкому, директору ТОВ «Юкон-Продтрейд».

Як повідомляє Ковельська міська рада, мер зазначив, що підприємець постійно веде благодійну й волонтерську діяльність, яку не афішує, безкорисливо робить хороші справи.

На ім’я міського голови надійшов також лист, в якому й розповідається, що Юрій Володимирович – один з тих, хто підтримує військових, і попросили при нагоді передати йому нагороду.

Зокрема, у подяці йдеться: «Командування та особовий склад військової частини А0666 висловлює Вам слова щирої вдячності за активну життєву позицію, патріотизм, турботу та безкорисну допомогу військовослужбовцям 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, які виконують бойові завдання в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Маємо надію на те, що та підтримка, яку ви надаєте нашим солдатам не тільки матеріально, а ще й морально зміцнить дух та сили воїнів та пришвидшить нашу спільну перемогу.

Командир військової частини А0666, полковник М. Марченко».

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X