Майстриня з Ковельщини стала редакторкою фільму

22.03.2021 13:37
Фото: http://www.koveladm.gov.ua

У Ковельському міськрайонному центрі зайнятості в рамках проєкту «Територія майстерності» відбулась зустріч з менторкою проєкту «Успіх в дії» Наталією Тхоржевською.

Пані Наталія представила свої рукотворні ляльки та розповіла, що стала літературною редакторкою фільму драми-феєрії «Лісова пісня» в ляльках. Автором ідеї є Nina Hagen (м. Осло, Норвегія, викладач української мови норвезької школи «Елісіїв»), – інформує центр зайнятості.

Проєкт проводився за підтримки І Міжнародного (VII Всеукраїнського, XVII Всекримського) фестивалю-конкурсу імені Марії Фішер-Слиж «Змагаємось за нове життя», присвячений Лесі Українці. Унікальність проєкту в тому, що поряд із українськими майстринями у ньому взяли участь представники лялькової творчої індустрії Німеччини, Норвегії, Португалії, Бразилії, США. Також більше 80 майстринь майже із усіх областей України представили свої роботи, присвячені «Лісовій пісні» та поезії Лесі Українки.

Наталія Тхоржевська створила багато сцен та образів до лялькової театралізації «Лісової пісні». Але роботи майстрині унікальні тим, що вона використала багато природніх матеріалів, зібраних в поліському лісі. Бо живе пані Наталія якраз недалеко від того лісу, де колись маленькою гуляла Леся Українка, де вона надихалася, щоб потім подарувати світу свою феєрію.

Фото Ковельської РДА та Ковельського міськрайонного центру зайнятості

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *