Сесію міськради закриють від громади, мотивуючи війною

22.04.2022 16:37

Засекретити засідання захотіла Ковельска міська рада? Коли була загроза прямого вторгнення зі сторони Білорусії депутати цього не робили, але вирішили зараз. Чому? Бо Володимир Косцьов’ят зібрався відвідати сесію і з’ясувати, що ж там «рішають» депутати, проводити пряму трансляцію в Фейсбуці.

Чи є потреба закритих засідань депутатів? Думаю, ні. Адже, чи є загроза зі сторони Білорусії? Ні, про це вказує Генеральний штаб ЗСУ. Тому від кого і чому закривати?

Чи має право Ковельська міська рада закривати засідання? Під час воєнного стану – так. Та цей випадок, на мою думку, є зловживанням правовим режимом воєнного стану.

Які справжні мотиви закрити засідання?

На мою думку, це не зміцнення обороноздатності, а проведення «шахер-махерів».

Чи не той випадок, коли стане так легко дерибанити народне майно та ухвалювати сумнівні рішення, як зараз? Може, в «закритому режимі» корупційні питання, які роками активісти не давали робити, нарешті вирішаться «на ура»? Без зайвих незручних питань? Без відповідальності, без наслідків… Спишуть все на війну?

Ковельчани, як вважаєте, чи доцільно зараз нашим депутатам проводити сесії в закритому режимі?

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

  1. Якщо будуть розглядатися питання оборони міста- частково так. На такому засіданні проговорювалась би інформація яка не підлягає висвітленню на загал. Зараз прямої загрози місту вже нема. Однак, через місто може проходити всілякого роду гуманітарна допомога з заходу. Є можливість поживитися . Зараз в Україні розгорається скандал відносно того , що велика частина гуманітарної допомоги не доходить до воїнів на фронті, а дерибаниться тут на місті в західних областях. То можливо Івахівська команда того і прагне щоб сесія була закрита, щоб без зайвого розголосу дерибанити гуманітарку???

  2. Де можна ознайомитися зі секретним списком пожертв партії “За майбутнє ” на потреби ЗСУ, військових госпіталів тощо?

  3. Сакури показали- хай дивляться, а не на сесії) ковельський довірливий народ проковтне, як завжди. Шкода, що лише російських орків помічають, бо тут і своїх гнид вистачає…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.