Що прийняла Ковельська міська рада на закритій червневій сесії

28.06.2022 17:10

Сьогодні, 28 червня, у Ковелі відбулась двадцять третя сесія міської ради. У ході засідання опрацьовано майже 50 питань. Більшість з них – земельні та містобудівні.

Крім того, депутати погодили внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на 2022 рік. Додатково виділено 100 тисяч гривень. Вони будуть спрямовані на виплату матеріальної допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали участь у бойових діях під час під повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, – повідомляє Ковельська міська рада.

Блок питань порядку денного стосувався змін установчих документів управління культури, молоді, спорту та туризму. Підтримані рішення про затвердження положень відділу культури та охорони культурної спадщини; відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту; сектору туризму; міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

На сесії затвердили Статути комунальних закладів: «Публічна бібліотека», «Ковельський історичний музей», «Ковельська дитяча художня школа ім. Андроника Лазарчука».

У ході роботи до переліку об’єктів комунальної власності Ковельської територіальної громади, що підлягають приватизації в 2022 році, внесли котельню на вулиці Грушевського, 2.

Також обранці громади надали згоду на безоплатне прийняття майна з приватної у комунальну власність. Йдеться про об’єкти веслувальної бази: елінг У´-3 площею 314,8 кв. м та ангар для малолітражних суден Т´-1 площею 112,5 кв. м. (вул. Фабрична, 26).

Тепер, згідно рішення сесії, вони будуть передані на баланс управління культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету.

Публікація за темою: Приватна компанія у Ковелі відмовляється від майна на веслувальній базі

Як зазначає міський голова Ігор Чайка:

Це надзвичайно важлива подія для громади. Цьому передувало ряд перемовин з представниками ТзОВ «Компанія «Авіста», якій належали ці об’єкти. Тож їм щира вдячність за таке рішення. Тепер ми вперше за багато років матимемо можливість розбудовувати інфраструктуру веслувальної бази та створювати гідні умови для занять наших спортсменів

Депутати підтримали звернення до Президента України, Верховної Ради України, начальника Волинської обласної військової адміністрації та вірян Української православної церкви московського патріархату.

До речі, на попередньому закритому пленарному сесійному засіданні, яке відбулося 27 травня, Ковельська міська рада також прийняла звернення до священнослужителів та парафіян Української православної церкви московського патріархату в Ковельській територіальній громаді.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

  1. Такі здорові чолов’ягі в першому ряді. Чому не на фронті? Більше користі б з них було.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.