У Ковелі на програму «Зелене місто» виділять понад 3 мільйона гривень

08.07.2022 16:54

На останній сесії Ковельської міської ради депутати проголосували за внесення змін до Програми комплексного озеленення та розвитку парків Ковельської територіальної громади на 2022-2024 роки «Зелене місто».

Таке рішення прийняли в зв’язку з необхідністю інвентаризації зелених насаджень міста. Автором проєкту є начальник відділу капітального будівництва Управління КБ та ЖКГ виконавчого комітету міської ради Сергій Ніколайчук.

До речі, в цьому управлінні на сьогодні працює 12 чиновників. Наприклад, на його місці у 2007 році був відділ комунального господарства з 4-х посадовців.

Згідно програми, найбільше коштів мають виділити на придбання обладнання для утримання парків і скверів та на будівництво об’єктів їх благоустрою – по 1 мільйону гривень. На інвентаризацію зелених насаджень міста скерують 50 тисяч гривень.

Програмою передбачені заходи щодо збільшення у Ковелі зелених насаджень.

Поділитися:

Коментарі

 1. Наше місто, мабуть ще не швидко стане “зеленим”, видно вся зелень іде в іншому напрямку.
  Парк Шевченка, якщо не помиляюсь закладено 2005року, за 17 років виросло пару дерев. Видно що Програми комплексного озеленення та розвитку парків Ковельської територіальної громади працювала всі ці роки.

  1. А як частро стрижуть газони? Раз на квартал? Парк в центрі майже 2 тиждні стригли. Ганьба! Трава по коліна!!!! Техніки бракує? А куди ділася? Раніше частіше стригли. Дерева вирізали,а тепер озеленення! Дибіли!

 2. Ну так, війна ж не відкрила питання про сховища для школярів і дошкільнят. Як мають отримувати освіту діти ніхто не думає, чи то думати змусять самих педагогів, як і про лавки на набережній педагоги самі мають подбати. Наша міська рада гроші витрачає тільки на проекти, з яких можна поживитися самій раді, а от на мешканців міста м’яко кажучи “начхати”

 3. Краще б ці кошти дали навчальним закладам на обладнання підвалів, щоб діти у садочках та школах знову могли вийти на нормальне навчання. А озеленення може почекати.

 4. Потрібні дипломовані молоді спеціалісти, дизайнери, а не ті чиновники які нічого не розуміють в озелененні.

 5. Подивіться як постригли кущі по вул. Івасюка. Різна висота, різні фігури. Хто приймав ці виконані роботи,чи ви дивитесь виконання робіт тільки на папері.

 6. В парку Шевченка туї, ті що ростуть справа від центральної алеї, треба постригти, а то не буде видно і пам’ятника.

 7. Меморіальний комплекс по вул. Ст. Бандери в дуже занедбаному стані, невже цього ніхто не бачить.

 8. Хай влада зробить тротуари (бруківку), а потім вже меле за озеленення. Вирізали в центрі гарні дерева, на Сільмаші ізуродували, а тепер на 3 лама озеленять. Очманіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.