У Ковельській громаді діятимуть нові Правила благоустрою

29.05.2022 17:12

Нові Правила було затверджено на останній закритій сесії Ковельської міської ради. Вони визначають порядок благоустрою та утримання об’єктів благоустрою, регулюють права та обов’язки учасників правовідносин у сфері благоустрою території громади, визначають комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку.

На сьогодні в місті діяли Правила, які були затверджені рішенням міської ради ще у 2012 році. Враховуючи вимоги сьогодення, нову нормативну базу, виникла необхідність їх переглянути, – повідомляє Ковельська міська рада.

Це пов’язано з тим, що раніше Ковель був просто містом, а зараз – це центр громади. До нас доєдналися 14 сіл. Нам необхідно було мати нові правила благоустрою. Тому ми їх і запроваджуємо.

Запропонованим актом планується розв’язати певні проблеми на території наших населених пунктів. Зокрема, це належне утримання об’єктів та елементів благоустрою, ліквідація стихійних сміттєзвалищ і всі ті проблеми, які пов’язані з самовільним знищенням дерев, кущів та інших зелених насаджень. Щоб відрегулювати ці питання, власне для того потрібні нові правила. Це надасть змогу створити в громаді прозорі вимоги щодо проведення єдиної політики у сфері благоустрою

– пояснює міський голова Ігор Чайка

Проєкт регуляторного акта – рішення міської ради «Про затвердження правил благоустрою територій населених пунктів Ковельської територіальної громади» погоджений Державною регуляторною службою України та був підтриманий на громадських слуханнях.

Рішення набирає чинності з дня його опублікування в засобах масової інформації.

Поділитися:

Коментарі

  1. На фото – благоустрій в усій красі. Стволи дерев хором дякують новим правилам…

  2. Коли річку почистять??? Чому Кіндер не притягнув Кошарука за розкрадання грошей, які були виділені на річку? Забули,як будували туалет в парку Шевченка? Скільки грошей виділила партія БЮТ?

  3. 2 туалети на весь центр міста, 1 біля “Просвіта”, який не доступний мешканцям, і в парку Шевченка, жах!Але для народа, який ходить пішки і немає коштів на авто, є місця доступні для справляння:кущі,будівництво століття по вул. С.Бандери і т.п. Соромно за владу!

    1. За колдишнім РАЦСом – нормальний безплатний срач. Для народу.

  4. Театральна 2А. Напроти барака, три вуличні туалети (10 метр. Від стоквартирного будинку), розрушені сараї, забори і це центр міста.😲.

  5. напевно, треба звернутися до виконавчої влади ,аби виписали пропуски для відвідування туалету, у них там гарно і в центрі

  6. Зобов’яжіть власників собак прибирати за своїми тваринами! Страшно на траву ступити, а для дітей узагалі. Нажаль наші люди самостійно до цього ще довго будуть еволюціонувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.