У Ковельському районі адвокатка дала хабар прокурору

20.06.2024 о 11:42 · 1 хв читання
Фото ілюстративне

Адвокатка надала неправомірну вигоду в сумі 300 доларів США прокурору Любомльського відділу Ковельської окружної прокуратури.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду.

Інцидент стався 13 червня 2024 року о 12:27. Адвокатка, прізвище якої на офіційному вебпорталі судової влади не розголошується, надала хабар в інтересах свого клієнта для того, щоб прокурор в ході судового засідання не наполягав на призначенні покарання, пов’язаного з позбавленням волі.

За даним фактом того ж дня було відкрите кримінальне провадження №12024030550000782 за ч. 3 ст. 369 КК України. Справу розслідує слідчий відділ Ковельського районного управління поліції.

Під час проведення огляду місця події правоохоронці встановили, що в службовому кабінеті прокурора захисниця також залишила коробку цукерок «Raffaello» та півлітрову пляшку «Jack Daniels». Все це, згідно з ухвалою слідчого судді Сергія Панасюка, визнано речовими доказами та вилучено разом із трьома банкнотами по 100 доларів США кожна.

Чи повідомлено адвокатці про підозру та який запобіжний захід їй обрано – у судовій ухвалі не сказано.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (7)
  1. Мало занесла. Прокурор прогулює 1000 доларів в день. А вона якихось 300 занесла, та ще й дешевого віскаря – гньба.

  2. Приходьте наводити порядки, а то так і будете ходити з тягарем на душі

  3. Це насмішка над прокурором. Таку малочь ))ні ні—-некатить ! Прокурори у нас хабарів не беруть…..)

  4. Прізвище не говорять 😁
    А треба б за таке відразу позбавляти ліцензії. Але такого у нас ніколи не буде…((

  5. Прізвище пані «адвокатки» Вікторія Доманська. Яка на судовому засіданні говорить «я юридично нк підкована і не можу захищатися без свого адвоката»

  6. иміщенні кабінету № 5, Любомльського відділу Ковельської окружної прокуратури, адвокат Доманська Вікторія Анатоліївна, 1985 р.н., жит. с. Струмівка, вул. Сковороди, 37/9, надала неправомірну вигоду прокурору Долінко Б.В. у сумі 300 доларів США, які поклала на стіл під папір, пляшку віскі «Jack Daniel’s» та пачку цукерок «Raffaello»

  7. Стрихарчук Сергій Сергійович ТзОВ “Бетон Брук Сервіс”, чолвік Доманської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X