Італійський фотограф у Ковелі сказав, що його серце належить Україні

27.11.2022 14:02

Джованні Карді – італієць, який понад 20 років мешкає в Лондоні. Останні кілька днів провів у нашому місті. До того робив знімки в Ужгороді та Мукачево.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Джованні разом з українськими фотографами та журналістами брав участь у проєкті «Україна, яку не можна забути». До слова, це видання він презентував міському голові Ігорю Чайці.

Зараз команда, у якій він працює, готує новий альбом про українських жінок.

У наше місто приїхав ще й тому, що воно знаходиться неподалік кордону з Білоруссю. Каже, що хотів побачити на власні очі життя в країні, де йде війна, адже не про все можна дізнатись із медіа. Він хоче з допомогою світлин розповісти світові про Україну та її людей.

У Ковелі Джованні встиг поговорити з воїнами, які були поранені на фронті; рятувальниками; порозмовляв з переселенцями; людьми, які допомагають цим сім’ям; прийшов він і на захід до Дня пам’яті жертв Голодомору. Йому цікаво зустрічати перехожих на вулиці, спілкуватись з ними.

Вразила сила, віра, мужність та незламність українців. Люди виконують щодня велику роботу і не вважають це героїзмом. В Україні – війна, все не просто, але усі продовжують жити, не складаючи рук

– поділився він своїми враженнями

Моє серце належить Україні

– додає Джованні

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *