Кінохроніка Ковеля за 1944 рік. З субтитрами

30.10.2020 13:44

Згідно однієї інформації, це було знято в костелі святого Станіслава. Хоча, я переконаний, що місце зйомки проходить в будівлі сьогоднішнього військкомату. Там раніше проживали ксьондзи, які служили в костелі святого Станіслава.

Взагалі до цієї кінохроніки виникає декілька запитань.

По-перше, не зрозуміло, чому вона на іспанській мові. Можливо, була спрямована на іспанську аудиторію, щоб показати безбожних комуністів. І тим самим тиснути на Франсіско Франко і спровокувати вступити у війну на стороні Рейху.

По-друге, комуністи настільки надійно заховали церковні образи та інші речі, що німці не могли знайти протягом декількох років?

Припускаю, що за часів радянської окупації Ковеля (1939-1941 роки), комуністи точно тиснули на католицьких і православних священників. І могли сховати духовні елементи, які належать церкві.

Хоча Ковель знаходився в руках німців з 1941 року.

Але ці «образи» – знайшли аж у 1944 році, коли за Ковель йшли бої.

По чому це зрозуміло? Так як командувач німецької оборони Ковеля від переважаючих радянських військ Герберт Отто Гілле прибув до міста в березні 1944 року.

Цікаво, що він, як генерал військ СС, взагалі знайшов час на таке, коли за місто йшли запеклі бої.

Вам може бути цікаво
Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.